Ogłoszenie

Naprawa klienta

Jeśli masz problem z logowaniem się na serwer (ciągle "Zostaniesz połączony z serwerem") masz kilka opcji które mogą ci pomóc:

Gość Organizator

[DYSKUSJA] Turniej gildii

276 postów w tym temacie

Jeśli nurtuje Was jakieś pytanie lub macie interesującą propozycję odnośnie organizacji turnieju proszę o udzielanie się w tym temacie.

Edytowano przez Organizator

I w turnieju wezmą udział 3 gildie

To ile? 6 osób, żeby potem każda inna gildia poza meir dzieliła się na 2 i zapisywała jako 2 gildie do turnieju? xDDDDDDD

Może od razu lepiej zrobić turniej PVP 4 vs 4 to wejdziecie cala gildia

Edytowano przez Dragunek

Duuużo jest gildii z takim składem. Tylko Meiry płaczą XD

dobre prowo noname.

izi dla mnie problemu nie ma zapisze się 1 lvle żeby lista była , a co będzie na wojnie to będzie. Byle sie ponapierdzielać.

Ja też bym na ten pierwszy turniej zmniejszył liczbę bijących się do 12. Jak dla mnie i tak lepsze i ciekawsze są wojny gdzie bije się po 8,10,12 osób zamiast 15+.

Nie ma co ukrywać że na obecną chwile na servie dominują 3 gildie i dla nich nie będzie problemu wystawić 15 albo nawet 20 osób.

Jednak jak dla mnie, aby ten TURNIEJ miał jakiś sens powinno być gildii 8-10.

Pozostałe gildie nie mają tak mocnego i wyrównanego składu i takie wojny kończyłyby się wynikami do 20-30.

Dodatkowo można zrobić 2 turniej 4fun gdzie po wojnach turniejowych gildie biją się jeszcze raz bez ograniczeń w ilości osób.

Skóra gildia nie może wstawić 15 graczy to co za gildia. Jak na moje maksymalna ilość graczy na wojnie to 15 A minimalna to 12 i problem z głowy.

Ja też bym na ten pierwszy turniej zmniejszył liczbę bijących się do 12. Jak dla mnie i tak lepsze i ciekawsze są wojny gdzie bije się po 8,10,12 osób zamiast 15+.

Nie ma co ukrywać że na obecną chwile na servie dominują 3 gildie i dla nich nie będzie problemu wystawić 15 albo nawet 20 osób.

Jednak jak dla mnie, aby ten TURNIEJ miał jakiś sens powinno być gildii 8-10.

Pozostałe gildie nie mają tak mocnego i wyrównanego składu i takie wojny kończyłyby się wynikami do 20-30.

Dodatkowo można zrobić 2 turniej 4fun gdzie po wojnach turniejowych gildie biją się jeszcze raz bez ograniczeń w ilości osób.

15 jest git i tyle

Jak sie obawiasz skonczyc do 20 to się nie zapisujcie xd. To tylko gra ziom

15 jest git i tyle

Jak sie obawiasz skonczyc do 20 to się nie zapisujcie xd. To tylko gra ziom

Pewnie, takiego noname'a się boje ze przegram do 20. :huehue:

Raczej nigdy nie przegrałem tu wojny z gildiami z tier 2 na starej, a tym bardziej na nowej wiec o to się nie martwię :morda: ;d

Pewnie, takiego noname'a się boje ze przegram do 20. :huehue:

Raczej nigdy nie przegrałem tu wojny z gildiami z tier 2 na starej, a tym bardziej na nowej wiec o to się nie martwię :morda: ;d

No to bardzo dobrze :). Płacz off, zapisuj skład i powodzenia :)

@@Ja ciebie też nie kojarzę noname :D

Edytowano przez xBamber

Duuużo jest gildii z takim składem. Tylko Meiry płaczą XD

Jaak meiry mialy sklad na wojny to ty jeszcze nie wiedziales co to pandora.. przyklad z poczatkow gdy meirow bylo 15+ to tylko avide i oldy braly wojny, reszta masowo odrzucala.. nam chodzi o to zebysmy mogli wystawic przykladowo 10 osob na normalny 15osobowy sklad.. bo chodzi o zabawe..

Jaak meiry mialy sklad na wojny to ty jeszcze nie wiedziales co to pandora.. przyklad z poczatkow gdy meirow bylo 15+ to tylko avide i oldy braly wojny, reszta masowo odrzucala.. nam chodzi o to zebysmy mogli wystawic przykladowo 10 osob na normalny 15osobowy sklad.. bo chodzi o zabawe..

Pamiętam starą Pandore :D. Troszkę bez sensu jest robic 10 na 15. Turniej powinien odbywać się na równych zasadach. Jak po 15 to po 15; jak 10 to po 10. Moim zdaniem jeżeli będzie po 15 to wszystko pójdzie płynnie i będą to szybkie wojny ;D

Pamiętam starą Pandore :D. Troszkę bez sensu jest robic 10 na 15. Turniej powinien odbywać się na równych zasadach. Jak po 15 to po 15; jak 10 to po 10. Moim zdaniem jeżeli będzie po 15 to wszystko pójdzie płynnie i będą to szybkie wojny ;D

proponuję kupić sznurek i go użyć

a

do robota tego kogoś z chwasleort - wstaw jeszcze jakas wojne z 2011 albo 2012 do kompletu PLS

Edytowano przez MaczuPikczu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się