Ogłoszenie

Naprawa klienta

Jeśli masz problem z logowaniem się na serwer (ciągle "Zostaniesz połączony z serwerem") masz kilka opcji które mogą ci pomóc:

Święty Mikołaj

Użytkownik1
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Święty Mikołaj

 • Ranga
  Gdzie są moje renifery?

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pandoramt2.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • O sobie
  Ho, ho, ho! Już wkrótce święta! Wpadnijcie tutaj na początku grudnia ;)!
 • Lokalizacja
  Laponia
 • Zainteresowania
  Święta
 • Praca
  Rozdawanie prezentów i rózg

Ostatnio na profilu byli

1047 wyświetleń profilu
 1. 1. Miejsce otrzyma 500 Smoczych Monet w grze + 70 punktów reputacji na forum @Qana 2. Miejsce otrzyma 300 Smoczych Monet w grze + 50 punktów reputacji na forum @ShiroiNeko 3. Miejsce otrzyma 150 Smoczych Monet w grze + 30 punktów reputacji na forum @Exstasy - - Dyskwalifikacja z powodu blokady konta w grze. Ich prace możecie obejrzeć tutaj :). OSOBY, KTÓRE WYGRAŁY PROSZĘ O PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ Z TYTUŁEM: "LOGIN - KONKURS - KARTKA" W treści wiadomości podajcie mi swój login, a przyznam Wam Smocze Monety. Pozdrawiam, Wesołych Świąt!!!
 2. 1. Miejsce otrzyma 500 Smoczych Monet w grze + 70 punktów reputacji na forum @Matiass Jego wierszyk: 2. Miejsce otrzyma 300 Smoczych Monet w grze + 50 punktów reputacji na forum @xuxo Jego wierszyk: 3. Miejsce otrzyma 150 Smoczych Monet w grze + 30 punktów reputacji na forum @Thraex Jego wierszyk: Dziś w mroźny grudniowy poranek Mikołaj szybko wskoczył do swych sanek Mówi do siebie z uśmiechem: "Nie ma więcej spania, mam dużo prezentów do rozdania!" Ruszył w świat metina z ciekawością Cóż to takiego rozda tego świata gościom? Każdy od mikołaja dostał coś wymarzonego Kowal młot wielki jak jego ego Biolog nową piękną roślinę Uriel na starość poznał dziewczynę! Nawet orkowie z dużym zapasem dostali od Mikołaja smaczną kiełbasę! Wszyscy tego dnia byli szczęśliwi Nieumarli wręcz czuli się jak żywi! Mikołaj po ciężkim dniu prezentów rozdawania Szybciutko po powrocie poszedł do spania Jutro wypatruj jego zaprzęg na niebie Być może zawita właśnie u Ciebie! Hoł Hoł Hoł! OSOBY, KTÓRE WYGRAŁY PROSZĘ O PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ Z TYTUŁEM: "LOGIN - KONKURS - WIERSZYK" W treści wiadomości podajcie mi swój login, a przyznam Wam Smocze Monety. Pozdrawiam, Wesołych Świąt!!!
 3. Automatycznie wygenerowana wiadomość Temat został zamknięty przez administratora lub moderatora forum. Powód zamknięcia: Pomogę: http://wiki.metin2.pl Jeśli uważasz, że temat został zamknięty niesłusznie - skontaktuj się z administracją w sprawie ponownego otwarcia. Z pozdrowieniami, Team PandoraMT2.
 4. Ho, ho, ho nie było mnie 2 dni tutaj, więc 3 pierwsze osoby zgarną 50 punktów reputacji a 2 następne po 30. Skomentujcie status ;)!

 5. Droga społeczność PANDORAMT2! Przed Wami kolejny konkurs. Waszym zadaniem jest napisanie jakiejś opowieści świątecznej związanej z grą metin2. Może to być opowiadanie lub wierszyk/rymowanka. Najlepsze prace zgarną Smocze Monety o ile będzie duża frekwencja w konkursie. 1. Miejsce otrzyma 500 Smoczych Monet w grze + 70 punktów reputacji na forum 2. Miejsce otrzyma 300 Smoczych Monet w grze + 50 punktów reputacji na forum 3. Miejsce otrzyma 150 Smoczych Monet w grze + 30 punktów reputacji na forum W ocenianiu prac pomogą mi moje Elfiki @Arwenka oraz @Patii ;3 oraz Moderator Forum - Argin. Zapraszamy do udziału w konkursie :)! Czas trwania konkursu do 16.12.2016 r.
 6. Łapcie ujemne punkty ;)!
 7. To była trudna decyzja, ponieważ byłeś bardzo niegrzeczny, ale niech Ci będzie Panie kolego.
 8. Dzwonimy do Maćka w tej sprawie kochani. Niebawem naprawi błąd.
 9. W takim razie nie widzę przeszkód Panie kolego Ghoul. Dodawaj ostatnią pracę ;).
 10. No to czekamy jeszcze na jedno Elfiątko :)
 11. Witaj! Masz blokadę na forumowym czacie? Napisz do mnie w Prywatnej Wiadomości prośbę o zdjęcie blokady, to zajmę się tym tematem ;)! Masz jakieś punkty ostrzeżeń? Zajrzyj do tematu - http://forum.pandoramt2.pl/index.php?/topic/149259-witajcie-moi-kochani-3/ Opcja jednorazowa.
 12. Nie widzę problemu kolego, ale jeśli Elfiki się zgodzą to będę w 100% na TAK :). Czekajmy na ich odpowiedź :)!
 13. Jutro odpalę dla Was kolejny forumowy konkursik w dziale ;)!

  1. Święty Mikołaj

   Święty Mikołaj

   Oczywiście SM do wygrania również!

 14. Cudowna praca ♥♥♥!!! Czekamy na więcej ;-)!