Ogłoszenie

Naprawa klienta

Jeśli masz problem z logowaniem się na serwer (ciągle "Zostaniesz połączony z serwerem") masz kilka opcji które mogą ci pomóc:

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Maven

Regulamin Gry na Serwerze

1 post w tym temacie

reggry.png


§1 NAZWY
Używanie obraźliwych, rasistowskich i/lub wulgarnych nicków postaci, nicków koni, nazw gildii oraz opisów sklepu jest zabronione. Należy unikać nazw zawierających losowy, nic nie znaczący ciąg znaków.
Osoby podszywające się pod członków Teamu PandoraMT2 (podobne nicki; sugerowanie, że ma się znajomości w Teamie; sugerowanie, że jest się w Teamie PandoraMT2) zostaną zablokowane na stałe bez wcześniejszego ostrzeżenia.


§2 ZACHOWANIE
Gra jest zabawą mającą sprawiać przyjemność, dlatego ważnym jest, aby gracze zachowywali się kulturalnie względem siebie. Groźby, zastraszanie, wymuszanie oraz obrażanie innych jest zabronione. Jeśli uważasz, ze ktoś łamie te zasady, zgłoś to Administratorom poprzez wysłanie screenshota do Centrum Zgłoszeń. Team PandoraMT2 zastrzega sobie prawo do ustalenia, czy dana treść jest obraźliwa, czy nie.
Prosimy nie naśmiewać się z początkujących graczy. Każdy kiedyś był początkujący, dlatego należy takim osobom pomagać w miarę możliwości.


§3 JĘZYK
Oficjalnym językiem na serwerze PandoraMT2 jest język polski. Do oferty należy m.in: serwer gry oraz forum.

I. SPAM
Spamowanie jest zabronione. Oznacza to, że nie wolno:

  • wielokrotne wysyłać tej samej wiadomości na czacie w krótkim odstępie czasu;
  • umieszczać linków lub reklam nie związanych z serwerem PandoraMT2;
  • pytać się innych graczy o działanie błędów;

II. GROŹBY
Groźby odnoszące się do rzeczywistości pod adresem innych graczy i członków Teamu jest surowo zabronione.


§4 BUG-USING
Wykorzystywanie błędów w celu zyskania korzyści w grze jest zabronione i będzie prowadzić do stałej blokady kont gracza. Błędy należy niezwłocznie zgłaszać za pomocą Centrum Zgłoszeń. Zatajanie szczegółów informacji o odnalezionym błędzie przed członkami Teamu jest również zabronione.


§5 OPROGRAMOWANIE
Manipulowanie klientem gry w jakikolwiek sposób jest zabronione. Korzystanie z nielegalnego oprogramowania (czyt. hacki, mod) kończy się dla gracza banem stałym.


§6 KONTO
Dane dostępowe (ID konta i hasło) do konta należy trzymać w bezpiecznym miejscu. Nie wolno ich w żaden sposób upubliczniać lub przekazywać osobom trzecim. Zabrania się także wypytywania innych graczy o ww. dane. Team nigdy nie podaje żadnych danych przypisanych do konta (haseł, adresu e-mail, kodu usunięcia postaci i loginu)!

Uwaga! Członkowie Teamu PandoraMT2 nigdy nie poproszą Cię o podanie Twoich danych dostępowych!

Skargi w przypadku nie dokonania zmiany adresu e-mail po zamianie konta z innym graczem nie będą rozpatrywane. Konta kupujecie, sprzedajecie i wymieniacie na własną odpowiedzialność. Administracja serwera PandoraMT2 nie odpowiada za kradzieże kont i przedmiotów z tego wynikających. Team PandoraMT2 nie odpowiada za szkodliwą działalność hackerów (skradzione itemy, yang).

Handel kontami jak i przedmiotami na portalach tj. allegro.pl jest zabroniony. Gracz robi to na własną odpowiedzialność i ryzykuje stałą blokadą konta.

W grze gracze wymieniają się kontami na własną odpowiedzialność. Administracja nie ponosi odpowiedzialności
za ewentualne problemy z tego wynikające.


§7 PRZEDMIOTY
Przedmioty dostępne w grze, zdobyte przez graczy w trakcie rozgrywki są własnością serwera i nie podlegają zwrotowi w przypadku ich utraty w wyniku nieoczekiwanych błędów serwera bądź prac prowadzonych przez Administrację.


§8 KONTA VIP
Konto VIP daje specjalną rangę na forum na pewien okres czasu. Pieniądze, które przeznaczyliście na konta VIP ani przedmioty (również te z ItemShopu) nie zostaną Wam zwrócone w żaden sposób w przypadku blokady konta, zamknięcia serwera lub innych problemów typu włamanie do bazy. Zbanowane konto gracza traci całkowity dostęp do swojego konta oraz rzeczy na nim pozostawionych.


§9 POMOC MISTRZA GRY
GM'owie nie mogą dawać przedmiotów, Yang lub Punktów Doświadczenia innym graczom. Nie biorą przedmiotów graczy na przechowanie, nie zwiększają poziomów postaci ani nie tworzą potworów na życzenie. Nie powinieneś próbować handlować z GM, zapraszać go do gildii lub drużyny (party) ani nawet pytać o tego typu rzeczy. Wyjątki możliwe są podczas eventów organizowanych przez Team PandoraMT2.


§10 ZESPÓŁ MISTRZÓW GRY
Decyzje oraz instrukcje Teamu PandoraMT2 powinny być szanowane.
Jeżeli uważasz, że decyzja w Twojej sprawie jest niesłuszna, możesz napisać odwołanie za pomocą Centrum Zgłoszeń, które jest jedynym miejscem na składanie skarg dotyczących gry.


§11 KARY
Kary nakładane są zgodnie z Tabelą Kar!

Team serwera PandoraMT2 zastrzega sobie prawo do zastosowania czasowej lub permamentnej kary dowolnego typu bez podania przyczyny, nawet w przypadku nie złamania żadnej z zasad wspomnianych w tym regulaminie. W przypadku poważnych wykroczeń możliwe jest wykluczenie gracza z całej oferty gry na serwerze PandoraMT2, czyli jednoczesna blokada wszystkich kont (zarówno w grze jak i na forum).


§12 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Zasady mogą ulec zmianom, jeśli Team uzna to za stosowne.


Życzymy miłej gry na naszym serwerze,
Administracja serwera PandoraMT2


eE2Qe.gifData wprowadzenia regulaminu: 19-10-2016
eE2Qe.gifData ostatniej zmiany: 19-10-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0