Skocz do zawartości
WizzeyES

Invades? A może invalidzi? hmm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Invalidzi sobie radzą na spotach 😛 Tunio ADHD wołający 2 dropów piękny obrazek. Dopiero trzeci piesek dał rade obronić swojego upośledzonego kolege

0723_112012.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz gosciu mieszanke na 2 klasy  to raz sura woj bije ci po 14k i uciekasz z tym smiesznym dps przyszedl szaman dostales ze skowytu 60k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0722_214548.jpg

Idzta Miecze z Orkami za 2 brylki sprzedawac ahahahahaha

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

??????????????? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jakiś random napisał na chacie o mieczu z orkami nie wiem co to ma ze mną wspólnego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD POKASZE MU ZARAZ MOJOM MIESZANKEM 

0723_115157.jpg

0723_114706.jpg

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SERWER NA KTÓRYM GRA 100 OSÓB INWALIDZI TRYHARDUJĄ I CIESZĄ  SIĘ DOMINACJĄ NA AV3 ❤️ PIĘKNE 

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, WizzeyES napisał:

SERWER NA KTÓRYM GRA 100 OSÓB INWALIDZI TRYHARDUJĄ I CIESZĄ  SIĘ DOMINACJĄ NA AV3 ❤️ PIĘKNE 

jak by byl wiecej ekip to bys z mapy 150 nie wyszedl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, WizzeyES napisał:

Jak Invalidzi sobie radzą na spotach 😛 Tunio ADHD wołający 2 dropów piękny obrazek. Dopiero trzeci piesek dał rade obronić swojego upośledzonego kolege

0723_112012.jpg

giphy.gifgiphy.gif  giphy.gif

Edytowane przez Helix Ultra Mega Mocny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za amatorzy tu grają xD Jakbyś ustal 10 postaci to by było coś a tak to widać że szczekanie i ból dupy 14 latka 😶

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Majkis napisał:

Co za amatorzy tu grają xD Jakbyś ustal 10 postaci to by było coś a tak to widać że szczekanie i ból dupy 14 latka 😶

no tak jak ja kiedys co rownalem sie z czterema naraz i to jeszcze bez pot i to jest dopiero zasluga a tu chwala sie ze dwoch rozwalili pocac sie no ale coz to juz nie to co kiedys jak jeden z drugim sie tlukli teraz juz nie chca probowac swoich sil i to jakie moga miec mozliwosci bedac samemu w starciu co taka przewaga rywali jest znacznie wieksza w dzisiejszych czasach to jest tak ze jeden wola drugiego bo nie potrafi sobie poradzic z jednym typem no ale tak tchorz postepuje ze wola kilku na jednego bo nie daje sobie rady to wola swoich pieskow na pomoc bo sam jest niczym ale to tylko o takim swiadczy ze w przeszlosci sami byli bici 😢

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Helix Ultra Mega Mocny napisał:

no tak jak ja kiedys co rownalem sie z czterema naraz i to jeszcze bez pot i to jest dopiero zasluga a tu chwala sie ze dwoch rozwalili pocac sie no ale coz to juz nie to co kiedys jak jeden z drugim sie tlukli teraz juz nie chca probowac swoich sil i to jakie moga miec mozliwosci bedac samemu w starciu co taka przewaga rywali jest znacznie wieksza w dzisiejszych czasach to jest tak ze jeden wola drugiego bo nie potrafi sobie poradzic z jednym typem no ale tak tchorz postepuje ze wola kilku na jednego bo nie daje sobie rady to wola swoich pieskow na pomoc bo sam jest niczym ale to tylko o takim swiadczy ze w przeszlosci sami byli bici 😢

2 klasy heliks to som

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja pierdykam helix ale kozakiem byles, wroc do tryhardowania i rozpierdol tych hejterow wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, WizzeyES napisał:

0723_112012.jpg

I o czym ma to teraz niby wszystko świadczyć?Bo jakoś sensu w tym nie widze

Jak ja bym miał robić za każdym razem ssy jak ktoś na spocie leży i na Forum dodawać to bym Bana za spam dostał.

Wyjdz z domu dzieciaczku...wakacje masz. Za moich czasów zamiast szukania Atenci na forum Metin2 to sie w piłke na podwórku grało

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz fart gościu ze nie gram bo bym cię ściął jak helix szamanki w m1

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale macie podnietę za dawnych czasów sam rozwalalem po 10/15 w maxie

SH:1000

WH

Attack speed: 500

Dmg x10

+kometa (body ze skilami mentala w tym przypadku rzut miecza ktory po podmiance ze szarża omdlewal no i wystarczyło zmienić pewna linijkę i mogłeś nawalać na całą mapę)

Z czasem i były lepsze bajery np karabinek 15strzalek na sekundę i mogłeś biegać podczas strzelania XD dołączyć SH, Wh i nawet z jelonkiem bez eq szło ubić 250tke a co dopiero robiąc 110lv z Kruczkiem

I jazda to były piękne czasy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Master napisał:

Ale macie podnietę za dawnych czasów sam rozwalalem po 10/15 w maxie

SH:1000

WH

Attack speed: 500

Dmg x10

+kometa (body ze skilami mentala w tym przypadku rzut miecza ktory po podmiance ze szarża omdlewal no i wystarczyło zmienić pewna linijkę i mogłeś nawalać na całą mapę)

Z czasem i były lepsze bajery np karabinek 15strzalek na sekundę i mogłeś biegać podczas strzelania XD dołączyć SH, Wh i nawet z jelonkiem bez eq szło ubić 250tke a co dopiero robiąc 110lv z Kruczkiem

I jazda to były piękne czasy

kto tu ma podniete ten ma bo ja czegos tu teraz nie wiem chwalisz sie kurwa czy zalisz sztuka jest ubic kogos bez bota no ale jak slysze ze ktos sie przechwala grajac botem to az nie moge no wstyd jak chuj ja predzej zakopalbym sie pod ziemie jakbym mial chwalic sie czyms takim ze bocilem i bylem najwiekszym botem Ty chyba najwyrazniej sie do nich zaliczales bo bez bota tak naprawde nikogo nie potrafiles ubic dlatego musiales sie odpalac jak ostatni noob gardze takimi osobnikami bo Ci co tak grali to tylko jeden jest wniosek o nich ze nie maja pvp i Ty to nazywasz wyczynem oo ale Ty jestes odwazny nie ma co z botem popierdala i ma frajde z bycia noobem bo w pvp jest nikim i musi sie odpalac zeby byc kims ale wiesz o tym ze grajac na bocie nie zrobi z Ciebie dobrego chyba masz ta swiadomosc a nie ze teraz blyszczysz mowiac oo jaki jestem zajebisty w pvp bo gram na bocie i kazdego ubijam to Ty widze nie wiesz co to jest prawdziwe pvp i granie sprawiedliwe nawet w takim pvp nie szanowalem takich graczy i nigdy szanowac nie bede jak posuwaja sie do takiego noobstwa zapytam sie gdzie Twoja godnosc gdzie honor metinczyka jak probujesz na kazdym kroku udowadniac ze jestes nikim w pvp no jak inni beda Cie traktowac i kojarzyc Cie z Twoja osoba ze byles najwiekszym noobem zboconym ktory nie potrafil bez bota nikogo ubijac ja na Twoim miejscu nie pokazywalbym sie juz w swiecie metina jakbym mial byc takim botem bo byloby mi glupio kazdy kojarzylby mnie tylko z jednym no i co przypisales do swojego zyciorysu metinowego z czym najbardziej jestes kojarzony raz to z tym ze byles botem a dwa to ze byles noobem i w pojedynkach byles slaby innego wytlumaczenia nie ma i nie probuj sie wypierac bo nigdy bot nie bedzie sie wstanie wytlumaczyc z tego ze jest botem i na koniec dodam ze tak bys skonczyl jak ten nizej "znajomy" do ktorego nawet sie nie przyznaje i napewno nie moglbym miec takiego kumpla ktory w tak perfidny sposob noobi ☠️

"to byly piekne czasy" mowi to osoba bez znajomosci poslugiwania sie jakakolwiek bronia do walki ktory nie umie walczyc ani sie bic taka amatorszczyzna no faktycznie jest co wspominac bedac najwiekszym botem na servie naprawde pogratulowac mu zdobycia miana najwiekszego bota serverowego jak juz wraca do swojego zalosnego bocenia jezeli to nazywasz pieknymi czasami kiedy tak beznadziejnie grales pewnie do tej pory tak jest to az nie mam wiecej slow do powiedzenia no zal..👎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Helix Ultra Mega Mocny napisał:

kto tu ma podniete ten ma bo ja czegos tu teraz nie wiem chwalisz sie kurwa czy zalisz sztuka jest ubic kogos bez bota no ale jak slysze ze ktos sie przechwala grajac botem to az nie moge no wstyd jak chuj ja predzej zakopalbym sie pod ziemie jakbym mial chwalic sie czyms takim ze bocilem i bylem najwiekszym botem Ty chyba najwyrazniej sie do nich zaliczales bo bez bota tak naprawde nikogo nie potrafiles ubic dlatego musiales sie odpalac jak ostatni noob gardze takimi osobnikami bo Ci co tak grali to tylko jeden jest wniosek o nich ze nie maja pvp i Ty to nazywasz wyczynem oo ale Ty jestes odwazny nie ma co z botem popierdala i ma frajde z bycia noobem bo w pvp jest nikim i musi sie odpalac zeby byc kims ale wiesz o tym ze grajac na bocie nie zrobi z Ciebie dobrego chyba masz ta swiadomosc a nie ze teraz blyszczysz mowiac oo jaki jestem zajebisty w pvp bo gram na bocie i kazdego ubijam to Ty widze nie wiesz co to jest prawdziwe pvp i granie sprawiedliwe nawet w takim pvp nie szanowalem takich graczy i nigdy szanowac nie bede jak posuwaja sie do takiego noobstwa zapytam sie gdzie Twoja godnosc gdzie honor metinczyka jak probujesz na kazdym kroku udowadniac ze jestes nikim w pvp no jak inni beda Cie traktowac i kojarzyc Cie z Twoja osoba ze byles najwiekszym noobem zboconym ktory nie potrafil bez bota nikogo ubijac ja na Twoim miejscu nie pokazywalbym sie juz w swiecie metina jakbym mial byc takim botem bo byloby mi glupio kazdy kojarzylby mnie tylko z jednym no i co przypisales do swojego zyciorysu metinowego z czym najbardziej jestes kojarzony raz to z tym ze byles botem a dwa to ze byles noobem i w pojedynkach byles slaby innego wytlumaczenia nie ma i nie probuj sie wypierac bo nigdy bot nie bedzie sie wstanie wytlumaczyc z tego ze jest botem i na koniec dodam ze tak bys skonczyl jak ten nizej "znajomy" do ktorego nawet sie nie przyznaje i napewno nie moglbym miec takiego kumpla ktory w tak perfidny sposob noobi ☠️

"to byly piekne czasy" mowi to osoba bez znajomosci poslugiwania sie jakakolwiek bronia do walki ktory nie umie walczyc ani sie bic taka amatorszczyzna no faktycznie jest co wspominac bedac najwiekszym botem na servie naprawde pogratulowac mu zdobycia miana najwiekszego bota serverowego jak juz wraca do swojego zalosnego bocenia jezeli to nazywasz pieknymi czasami kiedy tak beznadziejnie grales pewnie do tej pory tak jest to az nie mam wiecej slow do powiedzenia no zal..👎

/płacz off!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Helix Ultra Mega Mocny napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, WizzeyES napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gosciu ty się zaraz nam tu zesrasz pozatym zapomniałeś dodać do tego screena że po 5minutach cie nie było na spocie "XDDDDDDDDDDDDDDDD"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się dzieje z tą społecznością

Ta gra polega na PvE i PvP więc jeżeli:

Idą solo na smoka i ma mnie na hita to nie płaczę że jest za mocny tylko robię Eq

Tak samo jeżeli nie potrafię utrzymać spota (bo gość wykaże się sprytem i wola gildie do obstawy/pomocy) to idę robić eq a nie marnuje czas na pisanie tematów na forum i dzielenie się "nienawiścią" do danej gildii

Serio wszyscy gracze przestrzegający tych 2 zasad już mają rodziny/nie mają czasu na grę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.07.2020 o 15:21, DarthMaster napisał:

Gosciu ty się zaraz nam tu zesrasz pozatym zapomniałeś dodać do tego screena że po 5minutach cie nie było na spocie "XDDDDDDDDDDDDDDDD"

Master ty i twoja gildia nic juz niech nie mowi o spocie  GORDIC + MASTERDIK  ( pozdrawiam bo znane mi  mordy oby takich wiecej ^^ ) weszli na spota  pokrecili sie troche  wezwali archera i surke  zrobili trochę kółek  po czym jeden z nich mowi ze do roboty rano idzie  😄  spoko ale gildia chyba cala to nie , KONIEC  z końców  oddany spot  przypadkowej osobie  pozdrawiam 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi