Skocz do zawartości
WizzeyES

Invades? A może invalidzi? hmm

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, HOMEY napisał:

Master ty i twoja gildia nic juz niech nie mowi o spocie  GORDIC + MASTERDIK  ( pozdrawiam bo znane mi  mordy oby takich wiecej ^^ ) weszli na spota  pokrecili sie troche  wezwali archera i surke  zrobili trochę kółek  po czym jeden z nich mowi ze do roboty rano idzie  😄  spoko ale gildia chyba cala to nie , KONIEC  z końców  oddany spot  przypadkowej osobie  pozdrawiam 😉 

No a ty mi sie pol godziny po spocie pokreciles po czym pisales na sb ze przez sciany latam i logles 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Aver napisał:

O kurde ale afera invades rządzi

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.07.2020 o 22:00, Aver napisał:

O kurde ale afera invades rządzi

20200731_092058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.07.2020 o 23:51, HOMEY napisał:

Master ty i twoja gildia nic juz niech nie mowi o spocie  GORDIC + MASTERDIK  ( pozdrawiam bo znane mi  mordy oby takich wiecej ^^ ) weszli na spota  pokrecili sie troche  wezwali archera i surke  zrobili trochę kółek  po czym jeden z nich mowi ze do roboty rano idzie  😄  spoko ale gildia chyba cala to nie , KONIEC  z końców  oddany spot  przypadkowej osobie  pozdrawiam 😉 

Przybliż godziny w których to miało miejsce a później płacz. Ten serwer jak i gracze (nasi przeciwnicy) nie są warci marnowania czasu. Owszem jeśli go mam to mogę poświęcić ale jest coś ważniejszego co zwie się życiem na które składa się praca, bliscy itp.

I żeby nie było ale tyczy się to praktycznie każdego w naszych szeregach a że w Polsce większość firm funkcjonuje w godz 6/18 tak godzina 22/24 jest granicą czasu na gre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Master napisał:

Przybliż godziny w których to miało miejsce a później płacz. Ten serwer jak i gracze (nasi przeciwnicy) nie są warci marnowania czasu. Owszem jeśli go mam to mogę poświęcić ale jest coś ważniejszego co zwie się życiem na które składa się praca, bliscy itp.

I żeby nie było ale tyczy się to praktycznie każdego w naszych szeregach a że w Polsce większość firm funkcjonuje w godz 6/18 tak godzina 22/24 jest granicą czasu na gre

Nie zapomnij o Tabaludze który zaczyna sie o 19

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Hardwell napisał:

Nie zapomnij o Tabaludze który zaczyna sie o 19

Daj passy na postac chce cie okrasc 

Edit;

Pograc sobie daggerem*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Tunio napisał:

Daj passy na postac chce cie okrasc 

Edit;

Pograc sobie daggerem*

Ładnie poproś

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Hardwell napisał:

Ładnie poproś

Też chcem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Hardwell napisał:

Ładnie poproś

Witam, 

Poprosze o dane logowania do Postaci Hardwell.

Z wyrazami szacunku, TunioPvP

• Polubienie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ogólnie WizzzyEs wbił dziś na ts"a po dwu tygodniowym płaczu +wzywając wszystkich od nieudaczników poprosiłem go żeby podał fb żeby zobaczyć jak wygląda człowiek sukcesu XD I się okazało że to kurwa jakis 15letni grubas co ma palce jak parówki w sumie jak QriSurka na Starej pandzie Qri jeśli to Ty mrugnij 3 razy wyslemy przelew.  A no i wojna do 35 😘 pvp nawet w klasie ci nie pomoglo I przejebales 5:0 ogólnie na każdej płaszczyźnie zostałeś ośmieszony nawet ludzie z twojej gildii mają cie dosyć mialem wstawiac ssy ale nie chce mi się mogę wstawić ten franczeską ale jak ładnie poprosisz to dodam A no i idź pobiegac zrzuć te kilogramy Tunio światowej Klasy maratończyk cie nauczy jak zrobić formę Boga.

• Podziękowanie 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki bardzo legitne informacje od światowej klasy hackerów z Invades zawsze niezawodne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, WizzeyES napisał:

Dzięki bardzo legitne informacje od światowej klasy hackerów z Invades zawsze niezawodne. 

Wiesz co Damian wez ty już daj se spokoj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, DarthMaster napisał:

Dobra ogólnie WizzzyEs wbił dziś na ts"a po dwu tygodniowym płaczu +wzywając wszystkich od nieudaczników poprosiłem go żeby podał fb żeby zobaczyć jak wygląda człowiek sukcesu XD I się okazało że to kurwa jakis 15letni grubas co ma palce jak parówki w sumie jak QriSurka na Starej pandzie Qri jeśli to Ty mrugnij 3 razy wyslemy przelew.  A no i wojna do 35 😘 pvp nawet w klasie ci nie pomoglo I przejebales 5:0 ogólnie na każdej płaszczyźnie zostałeś ośmieszony nawet ludzie z twojej gildii mają cie dosyć mialem wstawiac ssy ale nie chce mi się mogę wstawić ten franczeską ale jak ładnie poprosisz to dodam A no i idź pobiegac zrzuć te kilogramy Tunio światowej Klasy maratończyk cie nauczy jak zrobić formę Boga.

Nic innego bym sie nie spodziewal xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi