Skocz do zawartości
NemeziS

NemeziS.Witam wszystkich :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem Ada ,mam 25lat pochodze z okolic Gdanska 😉

Gram tu od ponad 2 tygodni ale dopiero teraz zalozylam konto na forum,gdyz poniewaz iz,,mam troszke itemkow p.p oraz Perfect😊 ktorych musze sie pozbyc szybciutko ,a tu mi bedzie raczej latwiej sprzedac.Zapraszam Na rynek 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ada dobrze wklada ale to nie wypada zeby tak gadac heheheh no dobra juz tak nie bede krejzolowal bo z tego wkoncu slyne ze jestem takim pozytywnym wariatem swirnietym no ale co mozna na to zaradzic witam Cie cieplutko mowisz jakie to masz eq dla mnie mozesz nie miec wogole eq zebym traktowal Cie tak samo a nie co jak niektorzy ktorzy patrza na takie co maja eq albo jak maja niski lvl dla mnie liczy sie to co ktos ma cos w sobie bo najwazniejsza jest osobowosc a nie ze inni beda zwracac na Ciebie uwage tylko dlatego bo masz wysoki lvl tu nie tedy droga no ale gowniarze tak maja dlatego dla mnie mozesz byc gola i tak bede traktowal Cie tak jakbys byla bez niczego i nikomu nie musisz sie tlumaczyc to jakei masz eq bo ja stajac sie kims stalem sie tym kim jestem co wiekszosc uwazala mnie ze mam takie dobre eq co wcale nie mialem i to nie byly perfy ani p.p bo nie zdradzilem tego co posiadam i chyba to normalne ze nikomu sie nie zdradza swoich itemow jakie posiada bony bo to jest jego tajemnica 🔒

giphy.gif

• Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ,    Nick kojaże  możiwe ze razem w gidlii kiedys xd   Tez z Gdańska , powodzenia w sprzedaży  POZDRAWIAM  🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi