Skocz do zawartości
Helix Ultra Mega Mocny

PandoraMT2 - Nasze wspolne zareczyny HICIOR GICIOR!!

Rekomendowane odpowiedzi

nie pierwszy raz kobiety wyczuly po mnie ze jestem romantykiem przez same piosenki a teraz widac ze po filmikach tym bardziej jest to widoczne jak moj romantyzm przeze mnie przemawia a raczej nigdzie takich filmikow nie znajdziecie co u mnie bo tylko jest pokazywane jak ktos expi czy robi eq a tu jak widac da sie cos zrobic innego co o samym filmiku wam powiem a to ze nie mial sie on wogole pojawiac bo przed tym filmikiem seria miala juz sie zakonczyc ale ze podczas sluchania muzyki co juz wiele razy odsluchalem ta piosenke ktora jest w filmiku to tego nie bylo co sie wydarzylo teraz a mianowicie chodzi oto ze mialem wizje sluchajac tej wyjatkowej nutki no i ze wizja sie ukazala od tak sobie to musialem to wstawic a juz wspominalem z tymi moimi wizjami jak to sie odbywa ze przychodza tak nagle niespodziewanie no to na zakonczenie seri cos milego dla ucha z milym odcineczkiem teraz robimy taki przystan i to nie jest powiedziane ze to koniec bo jeszcze troche tych filmikow jest co na was poczekaja i te ktore sa do zrealizowania i do nagrania a teraz trzeba zajac sie czym innym zaleglosciami ktore tam na mnie czekaja bo dobrze wiecie jak wpadne w taki trans to metin moze byc bez konca bo zawsze znajda sie jakies pomysly o ktorych mi nawet nie wiadomo i dopiero z czasem sie one ukazuja dlatego nie martwcie sie bo jeszcze bedzie cos naprawde fascynujacego i podniecajacego hehehe -.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty tu jeszcze robisz wypierdalaj , jesteś chory na łeb typie lecz sie psycholu , dziunia i tak cie nie kocha ez elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Kuichak napisał:

Co ty tu jeszcze robisz wypierdalaj , jesteś chory na łeb typie lecz sie psycholu , dziunia i tak cie nie kocha ez elo

o czym Ty bredzisz frajerze co zdolales sie odwazyc i otworzyc morde po miesiacu czasu maly zasrany hejterku az tyle czasu potrzebowales zeby stwierdzic ze czasem bywasz do odwazniejszych a prawda jest taka ze jestes tchorzliwym benkartem ktory siedzi w swojej dziupli i boi sie zajaknac w swym nieudolnym zyciu juz cos mowilem ze Ty jestes chory na mozg dziecinko i Tobie nic nie jest wstanie juz pomoc bo to stan zaawansowany uposledzenia no tak rob ze mnie jakiegos psychola tylko dlatego bo gnebi i tepi bezwartosciowe male gowno co teraz probujesz wniesc w swym szarym zyciu jak mozna wiedziec bo teraz sam to robisz jak mi to powiedziales "atencujesz" no i nie probuj sie wywodzic smieciu bo to nie Twoj stan umyslu na ktrory moglbys mi odpowiedziec dobrze wiesz gdzie sie znajdujesz to tam pozostan ale nie wypierdalaj mi z czyms co malo wnosisz z taka uboga logika mowisz cos o Dziuni a co Ty kurwa mozesz wiedziec w dupie byles gowno zjadales tyle wiesz ktos kto jest 3 lata z kims to chyba wiadomo ze darzy do tego kogos uczuciem wiec nie gadaj glupot no ktora tyle czasu laska by ze mna tyle wytrwala powiedz mi jezeli uwazasz mnie za nie wiadomo kogo jak sam widzisz ja moge byc dla kobiety idealem i zawsze przyciagam kobiete do siebie jak do magnezu zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie jezeli nie masz pojecia o tym jaki wobec jestem kobiet to najlepiej sie nie udzielaj bo wszystko to co chcialaby kobieta od faceta to tyle moge dac i wtedy takiej moge zawrocic lasce w glowie juz nie raz bylo tak ze rozkochiwalem a ostrzegalem je przed samym soba bo wiedzialem czym grozi jak mnie taka blizej pozna i zazwyczaj jednym sie konczy dlatego wole uprzedzac przed samym soba bo naprawde moze skonczyc sie zakochaniem a przeciez nie jestem wstanie zajac sie kazda i miec kazda ktora zaczaruje swym dzwiekiem i tym co takiego w sobie mam ze je przyciagam do siebie no ale dobra bo ja tak moge gadac i gadac powiem Ci tylko tyle ze sam wypierdalaj z mojego tematu bo tu nie miejsce dla takich mizernych szmaciarzy jak Ty pytasz sie co ja tu robie dobre glupie pytanie a po to zeby Cie wkurwic i pokazac jaki powstal genialny filmik ✌️

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś obłąkany gamoniu, dziuna to modli sie pewnie żebyś przestał robić te zjebane filmy z muzyką disco polo, pozatym jak mozesz nazywać to zwiazkiem jak piszesz z dziewczyną w Metinie JAPIERDOLE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Pozatym Dziunia juz do mnie pisała ze chce być ze mną a nie z takim głąbem jak ty EZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.09.2020 o 01:13, Kuichak napisał:

Jesteś obłąkany gamoniu, dziuna to modli sie pewnie żebyś przestał robić te zjebane filmy z muzyką disco polo, pozatym jak mozesz nazywać to zwiazkiem jak piszesz z dziewczyną w Metinie JAPIERDOLE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Pozatym Dziunia juz do mnie pisała ze chce być ze mną a nie z takim głąbem jak ty EZ.

ale Ty jestes spierdolony umyslowo jacie pierdole taki hejter nigdy nie doceni czyjejs tworczosci jak sam nic nie potrafi osiagnac dlatego z zazdrosci bedzie gadal tak a nie inaczej wytlumacze Ci prymitywny cieciu jestes za szczeniacki i za smarkaty na takie sprawy zebys mial o tym pojecie co to byc w zwiazku jak nigdy w takim nie byles zreszta co mozna sie spodziewac po kims kto wogole nie mysli i jego lepetyna jest pusta jakbys naprawde posiadal mozg to bys wiedzial ze bedac z kims w metinie mozna i byc w realu a ja bylem na odleglosc i to nie jest tak jak Ty sobie myslisz ze mozna sie zakochac czy poczuc cos do zwyklej postaci tylko do tej osoby zza monitora no ale co taki glab kapusciany moze wiedziec jak nic nie wie myslisz ze jak ktos kogos poznaje w grze to tylko gawedzi z tym kims i nic wiecej otoz nie bo jestes w bledzie jezeli Ty tak myslisz swym plytkim mysleniem czubie bo kontakt telefoniczny tez byl niedorajdo zyciowy i juz nie probuj mi tu kitu wciskac bo jestes nikim no tak bo juz do Ciebie by poleciala neo kidzie nawet jej kurwa nie znasz przyjebancu pospolity wyobraznie to Ty masz i co najwyzej mozesz pomarzyc zeby jakakolwiek laska na Ciebie spojrzala niewypale chodzacy no i juz cos powiedzialem bo wszystko co gadasz to nie wiesz tak naprawde nic zero bo jestes takim zerowcem ktory duzo gada malo robi i nie wiem skad te brednie wysrales to co do mnie pierdolisz ani Dziunia ani zadna inna nie spojrzalaby na Ciebie lamusie uswiadom to sobie dziwolagu a no i to ciekawe o czym bredzisz tylko nie trafiles z tym ze pewnie modli sie zebym przestal nagrywac te filmiki albo dla niej jak cos zrobie pomyliles sie co do tego bo jej sie podobaja i dla niej to az milo sie robi jak stworze cos naprawde wspanialego juz nie raz slyszalem podziekowania wkoncu nigdy nie bylem dla niej obojetny i cos dla niej znaczylem dlatego juz nie probuj znowu czegos wymyslac bo kazdy Cie zna od tej strony ze jestes lejwoda i do tego przyglupem skonczonym wszystko co probujesz mi wmowic okazuje sie nie prawda cos slabe masz te zrodla chyba z dupy wziete musisz bardziej sie postarac jak chcesz z czymkolwiek zablysnac dlatego idz bajeczki opowiadaj swoim kolega z piaskownicy a nie tu bedziesz z dupy sral osrancu bo nikt Ci w ani jedne slowo nie wierzy i Ty dobrze o tym wiesz idz probuj szczescie gdzie indziej bo tu jak i wszedzie jestes skonczony i spalony a jak spotkam Cie jeszcze kiedys gdzie indziej to znowu Ci pieklo wyrzadze i moze znowu Ci pomoge w tym zeby Cie ukarcic niemilosiernie dlatego gadaj zdrow bo sam sobie tylko szkodzisz z kazdym otwieranym ryjem jestes zwykla szuja i menda nadajaca sie tylko do podcierania osranego tylka chcesz sie tylko dowartosciowac w swym nedznym i marnym zyciu dlatego tu sie pojawiasz gnido chodzaca i sie plujesz zaczynajac ze mna polzmozgi kretynie :classic_angry:

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi