Skocz do zawartości
Niepokonany

Ulepszacze/Biolog/Ulepszanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taką kminę ostatnio dotyczącą tych broszek, diamentów ogólnie ulepszaczy.

Ceny ulepszaczy na rynku wogóle nie zgadzają się z cenami w ItemShopie oraz jest to utrudnieniem dla wielu graczy.

Cena IS:

Broszka 100SM

Diament 250SM 

Kryptonit i inne: 200SM

Cena na Rynku:

Borszka +-400kk

Diament +-100kk

Kryptonit i inne: +-50kk

Propozycja:

1. Zwiększyć drop broszek

2. Zmniejszyć drop Diamentów oraz innych ulepszaczy

3. Dopasować ceny w IS

4. Wrócić do starej wersji ulepszania z Ulepszaczami z mapy na 150lv.

Dla wielu graczy jest to bardzo denerwujące oraz irytujące.

Gram na tym serwerze od 2/3 Tygodni i jest to zmiana na tyle ważna dla mnie jak dla wielu graczy.

Grałem również na starej Pandorce w 2011 Roku i szczerze mówiąc wiele zmian wyszło na plus ale ta zmianna osobiście mi bardzo przeszkadza oraz często irytuje.

Kolejna zmiana którą bym proponował to Biolog oraz % na ulepszaniu przedmiotów.

Te 50% to raczej jest 15%.. znam wielu graczy którzy też uważają to za problem.

Przykład ulepszałem HWANGA +1 : Pisze 50%. 9x ulepszałem i jednocześnie w trakcie ulepszania 8x mi go spalił.

Wiele graczy chciało przez to przestać grać na tym serwerze. 

Prosiłbym Administracje w imieniu swoim oraz pozostałych graczy o rozpatrzenie tych propozycji oraz o możliwe wprowadzenie tych zmian.

Pozdrawiam

Wojtek aka Niepokonany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro spaliło Ci 8 razy to jest to 50% 😇

Kończyć grę z powodu spalonego ulepszacza i 100 kk widocznie nie grałeś na PLu mordeczko 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9x Ulepszenie z +1 na +2 i 8x spaliło pod rząd to nie jest 50% tylko pod względem ulepszania 9x jest to jakoś 88% tzn 12%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ulepszania no 50% to wciąż 1/2, może Ci 10000x spalić, bo to 50%. Tak działa prawdopodobieństwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Admin napisał:

Co do ulepszania no 50% to wciąż 1/2, może Ci 10000x spalić, bo to 50%. Tak działa prawdopodobieństwo.

Tak owszem jest mi to świadome ale gdy częściej spala z rzędu to te % wtedy spadają pod względem ułamkowym. Według mnie możliwe jest to, że jest te 50% ale potem w zakrasie dokłądniejszym te % spadają. Sorka za złe wysłowienie się ale mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi. Jeżeli wszystko jest poprawnie to przepraszam za poruszenie tematu ale miło by było gdyby to chociasz zostało raz sprawdzone. Jeżeli byście znaleźli 5min czasu. Dziękuje z góry za wypowiedź.

• Podziękowanie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi