Ale lepiej chyba jak jest trudniej patrząc po tym ilu graczy stałe lata za bossami. I tutaj jest właśnie kto pierwszy ten lepszy i dla mnie lepsze by było żeby tak zostało gdyż każdy patrzy teraz na wygodę. A żeby zarobic trzeba i coś czasem zrobic. Pozdrawiam Plewusss