Skocz do zawartości

Knight

Mistrz Gry
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Knight w dniu 24 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają Knight punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutralny

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Knight

  Aktualizacja v2.0

  PRZERWA TECHNICZNA #10 (24.12.2020, 03:00 - 03:15) LISTA WPROWADZONYCH ZMIAN: - Wprowadzenie Eventu Świątecznego - Dodanie przedmiotu "Zaklinacz Czasu" wydłużającego żywotność przedmiotów czasowych do IS -> Przedmioty Specjalne ŁATKA DLA OSÓB Z PROBLEMAMI PATCHERA: Mirror #1 (Mega.nz) | Mirror #2 (Google.com) INSTRUKCJA WGRANIA: Pliki ze środka paczki podmieniamy z plikami w folderze Klienta Gry
 2. Wesołych świąt drodzy gracze! Wreszcie nadszedł ten wyczekiwany moment, czas Eventu Świątecznego! Event potrwa prawie dwa tygodnie (od 24.12.2020 (16:00) do 06.01.2021) aby każdy miał równe szanse na zdobycie tematycznych przedmiotów. Większość związanych z wydarzeniem aktywności obsługiwać będzie Mikołaj. Znajdziecie go w każdym z odświeżonych M1 niedaleko drzewka bożonarodzeniowego. Wszystkie stwory podczas wydarzenia upuścić będą mogły Skarpetę lub Świąteczną Torbę. Za dostarczenie odpowiedniej ilości Skarpet, Mikołaj nagrodzi nas przedmiotami tematycznymi i nie tylko. Tym razem sami będziecie mogli wybrać przedmiot, który otrzymacie. Świąteczne Torby zawierają natomiast ulepszacze, dopalacze i inne, przydatne przedmioty. Ponadto Kamienie Metin na normalnych mapach przeszły zimową przemianę. Rozwalając taki Kamień Metin, możemy spodziewać się pojawienia Wściekłego Bałwana. Pokonując go, dropnie nam do 5. Skarpet. Aby wydropić Skarpety potrzeba przynajmniej 30 poziom postaci. Skarpety nie będą dropić, gdy różnica poziomów od moba przekracza 15. Powyższa różnica poziomów nie dotyczy map od Doliny Śmierci w górę. Wściekły Bałwan nie pojawi się, gdy różnica poziomów od Kamienia Metin przekracza 20 w dół lub 30 w górę. Drop związany z wydarzeniem na Dungeonach jest wyłączony. Bonusy do dropu (np. Rękawica Złodzieja) nie mają wpływu na event. Każde Pierwsze Miasto zostało przebudowane na czas trwania Eventu. Oto przedmioty, które będziemy mogli otrzymać w ramach wymiany u Mikołaja. Przedmioty czasowe, tj. Wierzchowce, Kostiumy oraz Nakładki na Peta (nowy przedmiot kosmetyczny zmieniający wygląd peta) mają 14 dni.
 3. Knight

  zablokowanie jednego konta

  Jesteś graczem, więc pewnie wiesz, że twoje dane logowania powinny być znane tylko Tobie. A właścicielem konta jest osoba która ma dostęp do maila podanego przy rejestracji lub zmienionego po zmianie maila (gdyż wymaga to potwierdzenia na starym). Jeżeli uważasz, że zostałeś oszukany napisz wiadomość prywatną do @Admin.
 4. Knight

  Patcher

  Zmień kanał podczas logowania na 2 3 lub 4
 5. Drodzy gracze! Wreszcie nadszedł ten wyczekiwany moment, czas Eventu Halloween! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo przerażających niespodzianek, takich jak nowy Dungeon, Miasta czy Przedmioty! Event potrwa całe dwa tygodnie (od 31.10.2020 do 15.11.2020) aby każdy miał równe szanse na zdobycie przedmiotów. Większość związanych z wydarzeniem aktywności obsługiwał będzie Jack Pumpkin. Znajdziecie go w każdym z odświeżonych M1. Wszystkie potwory podczas wydarzenia upuścić będą mogły Upiorną Dynię. Za każde 200 Dyń Jack nagrodzi nas Upiorną Skrzynią skrywającą pierwszy zestaw Przedmiotów Eventowych. Za każde 50 Dyń natomiast otrzymamy Upiorną Torbę, zawierającą cenne Dopalacze i nie tylko. Ponadto Kamienie Metin na normalnych mapach przeszły przerażającą przemianę. Rozwalając taki Kamień Metin, a także pokonując rozmaite Bossy możemy spodziewać się przepustki na Dungeon, Klucza Mroku. Aby wydropić Dynie potrzeba przynajmniej 30 poziom postaci. Dynie nie będą dropić, gdy różnica poziomów od moba przekracza 15. Powyższa różnica poziomów nie dotyczy map od Doliny Śmierci w górę. Klucz Mroku nie będzie dropić, gdy różnica poziomów od Kamienia Metin przekracza 20 w dół lub 30 w górę. Drop związany z wydarzeniem na Dungeonach jest wyłączony. Bonusy do dropu (np. Rękawica Złodzieja) nie mają wpływu na event. Bram Halloweenowych Katakumb strzeże Jack Pumpkin, wpuści on każdego, kto przyniesie Klucz Mroku. Śmiałek który podoła wyzwaniu otrzyma Mroczną Skrzynię, skrywającą drugi zestaw Przedmiotów Eventowych. Każde Pierwsze Miasto zostało przebudowane na czas trwania Eventu. Część NPC również zostało podmienionych, aby nie wyróżniać się z otoczenia. Pierwszy zestaw przedmiotów dostępny po otwarciu Upiornej Skrzyni lub Torby, ponadto można trafić także Smocze Monety, Ulepszacze i inne, przydatne przedmioty. Czas Wierzchowców oraz Kostiumów wynosi 14 dni. Drugi zestaw przedmiotów dostępny po otwarciu Mrocznej Skrzyni, ponadto można trafić także Smocze Monety, Ulepszacze i inne, przydatne przedmioty. Czas Wierzchowców oraz Kostiumów wynosi 14 dni.
 6. hmmm.. Czyli mamy rozumieć, że Wasza gildia sprzedaje bryłki i dostarczacie nam na to dowody, ta? xd
 7. Negocjować nie, ale przedstawić sytuację ze swojej strony już tak 😛 Mogą, lecz nie muszą jeżeli użytkownik nie próbuje grać w głupie gry typu 'nooo, brat wujek siostra grali i nie odpisali bo nie umieją'..
 8. Knight

  Blokada na konto

  Wykonywanie zautomatyzowanych akcji + brak odpowiedzi Administratorowi. Aby dowiedzieć się więcej napisz wiadomość prywatną.
 9. Knight

  Hejo Hejo Hejo

  Dobry 🙂 Miłej gry
 10. Knight

  Sprzedaż yang za PLN

  Cwaniaczek zmienia IP + brak żadnych powiązań także ciężko :x Zamykam, bo to konto jest już przez nas zbanowane. + najprawdopodobniej gościu tych yangów nie ma i robi sobie jaja, po pewnym poście na grupie serwera. To musi być jakiś ziomeczek który dostał bana na głównym teraz działa na nerwy :v.
 11. Knight

  RANKING TOP

  Spokojnie, mamy całość informacji o tym kto kiedy wbił lvl i na tej podstawie rozdane zostaną nagrody :).
 12. Knight

  Drop kasy z ratami i vip

  Jaka jest szansa, że pisząc kod typu std::cout<<"x"; wypisze Ci y na ekranie? :v
 13. Knight

  I3OLO wyzwiska bez przyczyny.

  Gracz Grub4seQ, Nakurviam oraz I3OLO otrzymują blokadę czatu na okres godziny. Nie będziemy sprawdzać logów, skoro kogoś oskarżacie zadbajcie o dowody.
 14. Knight

  Sklep Offline wiecej opcji

  A czasem w gifcie (lewy dolny róg ekranu) nie masz po sprzedaniu jednego przedmiotu yangów z tej jednej sprzedaży? ^^
×
×
 • Dodaj nową pozycję...