Skocz do zawartości

Lukaspar

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Lukaspar

  Szaman smok 195 lvl

  Konto sprzedane, nie jestem już jego właścicielem.
 2. Lukaspar

  Szaman smok 195 lvl

  Zapomniałem dodać, że jest jeszcze Pet minuś 50lvl, skile G3/M9/G2/G2/P.
 3. Hej, Posiadam na sprzedaż konto: Szaman smok 195 lvl W eq około 80 bryłek złota Wymaksowane EQ do pvp wojenne, ulepszone na max ( diamentowe bizu + 9, rogowy hełm +9, buty odyna +9, bony abs 60/60/60/60 ), laska przeznaczenia +9 Wymaksowane EQ do expa 6/7 250wartosc/ 15 potwory / 3k hp / int , bambus 41śr, 15 inta, 15 omdl. , złota hwang +9 Nieskończona peleryna z IS Pierścien antyexpa z IS Strój czarodzieja + kapelusz czarodzieja (26 dni) Na koncie 460 SM Biolog na etapie oddawania czerwonych konarów Rybak na etapie oddawania dużych karasi W eq sporo ulepszaczy, troche broszurek, pierścieni expa itd. Dodatkowo dorzucam konto gdzie są 3 postacie: Dropek body 99lvl do broszek, w eq żal + 9, hwang, tarcza smoka +9 Dropek 75 lvl do DT, full eq wymaksowane na DT, 6/7 bon 250 wartość ataku Postać do mixowania, tzn. 4 pełne eq zmianek Piszcie w komentarzach lub na priw oferty.
 4. Lukaspar

  Masz czy nie masz?

  Mam, całe pęto 😄 Masz hobby?
 5. Hej, Spisałem kilka porad, które wydają mi się przydatne na początku gry na tym serwerze. Część może wydawać się oczywista, ale mam nadzieje, że coś z tego się komuś przyda 😉 * Pierścień doświadczenia można zdobyć z metinów w red lesie, jak również ze szkatułek bossów typu 9 ogonów, żółw, król demonów itd. ‌* U biologa od matowych zaczyna się odliczanie między każdym oddaniem - można to przeskoczyć używając czerwonych monokli. * ‌Nieskończona peleryna jest niebieska! Nie daj się oszukać na sklepiki, które wystawiają zwykłe peleryny w okazyjnej cenie. * ‌Księga zwiększenia ataku nie zwiększy Ci ataku... * ‌Możesz kupić specjalnego wierzchowca za 100kk u handlarza, główny benefit jaki osobiście odczuwam to znacznie szybsze bieganie na lwie niż zwykłym koniu militarnym. ‌* Umiejętności z M1 od razu możesz wbić na P, używając tęczowy kamień, który kupisz za 50kk u handlarza. * ‌W sklepiku możesz wystawić rzeczy na wartość max 2kkk wliczając w to złoto, które obecnie posiadasz, co oznacza że jeśli masz 1.5kkk to w sklepiku możesz wystawić rzeczy za max 500kk. * ‌Pierścienie doświadczenia można łączyć, żeby zwiększyć szybkość expa, czyli w jednym czasie możesz używać PD z IS, PD 1h oraz PD 30min. * ‌Konary zelkova wypadają tylko jeżeli nie masz już żadnego w ekwipunku, co oznacza że musisz otwierać magazyn, chować tę jedną sztukę i dopiero możesz zdobyć kolejną. * ‌Najpierw wybonuj eq, a później ulepszaj - jeśli zmienisz bony np. w ulepszonej bransoletce, która domyślnie daje bon silny na ludzi, to już takiego bonusu nie dasz rady wbić. ‌* Często można trafić na fajne okazje w sklepach, niejednokrotnie kupowałem rzeczy za 1 yang, które miały zapewne być wystawione za 1 bryłkę, to na pewno zaleta braku wyszukiwarki.
 6. Od siebie dodam, że jeśli ktoś nie lubi ryzyka to na samej sprzedaży szkat rippera idzie całkiem fajnie zarobić. W konkretnych przeliczeniach na dzień dzisiejszy, DT byłem w stanie ukończyć w max 10 min, a szkaty sprzedają się elegancko po 400kk, co daje zarobek na samych szkatach blisko 5 bryłek na godzine, a do tego dochodzą jeszcze szkaty króla demonów i sztaby 😉 Druga sprawa to typowo red las, są miejscówki gdzie zawsze stoją 2-3 metki, mnożąc to przez 4 kanały wychodzi spora szansa na pd który po 4 bryłki sprzedaje się moment.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...