Skocz do zawartości

Dungeon za Kamienie Glyph


Admin
 Udostępnij

Ankieta dotycząca Dungeonu za Kamienie Glyph  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz najciekawszy Dungeon:

    • Hydra
    • Grota Dżinna
    • Grzybowy Świat
    • Wieża Niebieskiej Śmierci
    • Statek Duchowych Piratów
    • Góry Wukonga
    • Pałac w Krainie Czarów
    • Strażnica Nemere
    • Magiczna Biblioteka
    • Loch Dusz Cierpiących

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

8pf5eKF.png

:wait: Witajcie droga społeczności.

Nadszedł moment kiedy to lud będzie musiał przemówić. :time:
O co dokładnie się rozchodzi? W skrócie - jedno wielkie głosowanie.
Gracze przejawiając ogromną determinację :anger:, niemalże osiągnęli wspólny cel.
Mianowicie wybudowanie nowego Dungeonu w zamian za 1.000.000 Kamieni Glyph.

Ale chwileczkę, jak macie głosować, kiedy w sumie to nie ma na co? :tusiejebnij:
:pepega: Żaden problem, zapraszamy do wstawiania swoich propozycji Dungeonów!

Tak jest! Każdy może zapodać niżej, którą wyprawę chętnie by pokonał w świecie Pandory.
Wystarczy nazwa bądź screeny, a nawet własne uwagi odnośnie dodatkowego przystosowania.
My jako administracja będziemy przebierać takowe propozycje i umieszczać najlepsze do głosowania.
Samo głosowanie rozpocznie się za jakiś czas, gdy lista pozycji będzie sensowna, a gracze dobiją cel. :joniechciol:

Ave! :cesarz:

  • Polubienie 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin odblokował(a) ten temat

dmJQlLp.png
HYDRA- taka moja propozycja.


Fajna opcja z innego serwisu prywatnego (nie wiem, czy wypada tu nazwę podawać)- wersja skrócona.
Podpunkty będą dotyczyły pięter przejścia dunga;


1) Pokonaj wszystkie moby (3 fale)
2) Pokonaj Syrenę (mini boss- ew. jakiś "mniejszy" drop)
3) Wydrop klucz z mobów, aby przejść piętro wyżej 
4) Pokonaj 4 metiny
5) Ukazuje się hydra (końcowy boss)

Myślę, że fajny, szybki i przyjemny dung, typowy pod klimat "easy" serwisu.
Drop wedle uznania administracji.
Fajnie, jakby rzeczywiście EQ na moby czyt. 250/15- dopracowane, przydało się i np wymagana ilość postaci: 2

Pozdrawiam- Barthez

 

Edytowane przez Barti
  • Polubienie 17
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loading_image.jpg

Grota Dżinna

Moja propozycja to nowocześniejszy dungeon nastawiony na zarobek typowo Yang.
Ta mapka fajnie się wpasowuje w motyw złota więc idealnie się do tego nadaje.
Wchodzimy, robimy swoje, wychodzimy nieco bogatsi bezpośrednio o Yangi kilka razy dziennie.
Byłaby to czasowo ograniczona wyprawa, raczej w pełni solo, bo jednak nie będziemy spowalniać gry.
Próg wejścia to najlepiej jakiś 100+ poziom oraz wysoka opłata w Yang (Bryłeczka?).
Za przejście mnożnik owej opłaty zależnie od czasu ukończenia (motywacja do maksowania EQ EXP).

Pełny opis (sporządzony przez autora) oraz źródło dungeonu: kliknij aby przejść.

  • Polubienie 43
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunegon Grzybowy Świat

 Zmutowany-Grzyb
Opis:
1 piętro. Należy ubić około 100 sztuk mrocznych grzybów oraz trujących grzybów. Następnie pojawia się około 10 kamieni grzybów i trzeba je ubić. 
2 piętro.  Należy ubić około 70 sztuk Muchomora oraz Mistyczne grzyby. Po zabiciu potwórów, pokaże się nam mini boss Królowa Grzybów.
3 piętro.  Należy ubić pierwszą falę potworów Wiosennych Driad oraz Jesiennych Driad. Po zabiciu potworów, pokaże nam się kolejny mini boss Król Lasu.
4 piętro ostatnie. Ubijamy ostatniego dużego bossa Zmutowany Grzyb.

  • Polubienie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

Wieża Niebieskiej Śmierci

» Minimalny poziom postaci: 180
» Koszt: Mapa jest darmowa 
Ograniczone czasowo - po ukończeniu 3h oczekiwania na ponowne wejście.

OPIS:
Coś jak DT ale nastawione na drop Broszek których potrzebujemy do maxowania ekwipunku / itemów do biologa.



1) Pokonaj Metina
2) Pokonaj wszystkie potwory 
3) Zabij mini bossa
4) Pokonaj właściwego metina
5) Wydrop pieczęcie potrzebne do otwarcia pomników
6) Wydrop z metinów przedmiot potrzebny do przeniesienia na wyższe piętro
7) Z potworów dropimy klucz otwierający pomnik
8) Pokonaj Niebieską Śmierć


 



 

Edytowane przez Knight
Poprawienie ogólnej czytelności propozycji, usunięcie czarnych backgroundów.
  • Polubienie 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

Statek duchowych piratów

 

Moją propozycją jest dungeon, który się nazywa Ghost pirate ship. Ten dungeon wzbogaciłby grę o nowe wyzwania i przygody, związane z tematyką piracką. Gracze mogliby eksplorować opuszczony statek piracki, walcząc z duchami. Takie środowisko stworzyłoby unikalną atmosferę i dodałoby głębi rozgrywce. Proponuję również, aby administracja gry rozważyła wprowadzenie dropu, takich jak sztabki złota i broszury szermierki (ewentualnie to lub to - do rozważenia). Takie przedmioty są szczególnie pasujące do tematyki pirackiej. Sztabki złota nawiązują do klasycznych motywów piratów szukających skarbów, co dodaje autentyczności doświadczeniu gry. Z kolei broszury szermierki odnoszą się do historycznej umiejętności piratów w walce mieczem. Urozmaicenie nagród w ten sposób może zwiększyć zaangażowanie i zadowolenie graczy, zachęcając ich do dalszej gry i wyzwań. Dodatkowo, możnaby dodać muzykę w tle z filmu Pirates of the Caribbean. Warunkiem wejścia byłby 100+ lub 150+ poziom oraz 1x bryłka jako opłata. Dungeon raczej byłby solo, ze względu na to, że większość gra solo. Byłby to dungeon, który można by robić X dziennie (również do rozważenia). 

 

Pełny opis - link do strony

3 piętro dungeonu byłoby dla chętnych, którzy mają mocniejsze eq do expa. Może byłby jakiś tam mnożnik?

 

Szukałem podobnego dungeonu z motywem pirackim, ale z mapą na rajskiej wyspie - jednak bezskutecznie. Taka mapa by wprowadziła jeszcze lepszy vibe ze względu na to, że rajska wyspa wygląda pięknie in real life i myślę, że w metinie również.

  • Polubienie 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

          spacer.png

Góry Wukonga

Moja propozycja to Wukong, typowo idąc na niego nastawiamy się na drop ulep, sztabek oraz bryłek.

Dungeon zrobiony na jednej platformie, bez zbędnego biegania, wchodzimy mamy prosty cel nachapać się kasy.

Zaczynając od pierwszego piętra z zbiciem X ilości potworów, po drugie piętro z metinami do pokonania, następnie trzecie piętro to mini boss oraz ostatnie pokonanie głównego bossa.

Aby wejść na wyprawę myślę iż określona ilość yang (1b) oraz wymagany 100lv, możliwość wejścia 5 razy dziennie, coś w tym stylu do uzgodnienia.

Boss końcowy i jego drop? Myślę iż porządna ilość bryłek/sztabek (oczywiście dostosowana) jak i ulep będzie fajną odskocznią od obecnych dungeonów.

Pozostawiam wam pełny link do tematu autora - Kliknij aby przejść

  • Polubienie 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                                                           MZrDpKG.png

Moja propozycja to Pałac w Krainie Czarów 

Etap 1 - zniszcz kamień i zabij bossa

Etap 2 - zniszcz 4 pieczęcie następnie zabij bossa 

Etap 3 - zniszcz 8 zegarów w określonym czasie, w przeciwnym razie wszystkie zegarki znikną i trzeba powtarzać etap 3.

Etap 4 - zabij końcowego bossa ( nagrodą mogą być owocki ect. standardowo ) 

Link do autora - link  

Edytowane przez OwOcowa
  • Polubienie 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMn9k5n.png

Strażnica Nemere
Wytwarzanie klucza ZASBGcK.png
5 Broszek / 5 Eliksir Poszukiwacza / 5 Czerwony Monokl
Koszt:

2.5kkk / 1.5kkk / 2kkk
N9uPtnV.png
Bonus : SILNY NA ZWIERZĘTA
Opis:

1. Zabij wszystkie potwory (200 potworów na pietrze ale zbić można 170-180)

56px-Mro%C5%BAny_Robak.png43px-Mro%C5%BAny_Cz%C5%82owiek.png55px-Mro%C5%BAny_Yeti.png44px-Mro%C5%BAny_Golem.png49px-Mro%C5%BAny_Troll.png49px-Mro%C5%BAna_Broda.png

2. Zabijaj potwory i zdobądź Mroźny Klucz

4hwTSks.png

3. Zabij wszystkie potwory (200 potworów) + Pojawi się Szel i również go pokonaj

Szel.png
4. Zabijaj potwory i zdobywaj Gwiazdki Północy Gwiazda_P%C3%B3%C5%82nocy.png i przekładaj je na mroźne kostki (bez jakiś tam [zła kostka] tylko jak na DT)
2ULqyQh.png

5. Zniszcz Kolumnę Smoka Północy
Kolumna_Smoka_P%C3%B3%C5%82nocy.png

6. Zabijaj potwory i zdobądź Mroźny Klucz

4hwTSks.png


7. Zniszcz Metin Chłodu x3

0njcqHf.png

8. Zabij wszystkie potwory

56px-Mro%C5%BAny_Robak.png43px-Mro%C5%BAny_Cz%C5%82owiek.png55px-Mro%C5%BAny_Yeti.png44px-Mro%C5%BAny_Golem.png49px-Mro%C5%BAny_Troll.png49px-Mro%C5%BAna_Broda.png

9. (Bez przenoszenia na tej samej komnacie  pojawi się Nemere)
Zabij Nemere


Nemere.png

DROP ?
Ustalcie, ja nie mam pomysłu.

  • Polubienie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczna Biblioteka 

P7aZ0fq.png

1 piętro 

-  pojawiają się 4x puste regały na książki. Książki z nich zostały skradzione, musimy je znaleźć i ponownie wypełnić zagubionymi książkami.

-  zabijamy wszystkie potwory, aby zdobyć zagubione książki.

-  kładziemy książki na półki.

2 piętro 

-  pojawia się 6 kamieni, niszczymy je wszystkie aby otrzymać przedmiot potrzebny do aktywowania następnego etapu. 

-  używamy przedmiot, aby aktywować regały.

-  niszczymy półki z książkami.

3 piętro

-  zabijamy ostatniego bossa ( z ostatniego bosą lecą owoce, mono, eli, SM ect. )

Link do autora - link 

  • Polubienie 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loch Dusz Cierpiących 

xUh6UoK.png

Etap 1 

Niszczymy określoną liczbę kamieni (np. 5). Z nich wypadają pieczęcie, musimy kliknąć odpowiednią pieczęć aby pojawił się boss. Z bossa wypada bilet potrzebny do przejścia do 2 etapu. 

Etap 2 

Na tym etapie nie możemy umrzeć ( proponuje obniżyć HP bossom i potworom żeby nie było potem płaczu :classic_biggrin: ((to moja uwaga)) ) Niszczymy kamienie w określonym czasie. Zabijamy 2 fale potworów. Zabijamy ostatniego bossa. Możesz zadawać mu obrażenia przez ograniczony czas (domyślnie 30 sekund). Po 30 sekundach pojawia się kamień, a obrona bossa jest naprawdę WYSOKA. Zniszcz kamień, aby móc ponownie zadawać bossowi obrażenia przez 30 sekund.

Nagroda

Po zabiciu ostatniego bossa pojawia się skrzynia z nagrodami. Możemy zdobyć 3 różne skrzynie. Zależy jak szybko ukończymy loch. 
Licznik czasu dla lochu wynosi 30 minut
-  poniżej 15 minut – Wysoka skrzynia 
-  poniżej 20 minut – Środkowa skrzynia 
-  poniżej 25 minut – Niska skrzynia

Link do autora - Link 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Admin przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...