Skocz do zawartości

Różnica leveli, a drop z metinów


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wprowadzić limity różnicy między graczem, a metinem z którego będzie szansa na drop tak jak w przypadku SBK itd. Myślę, że różnica max 50lvl będzie git. Nie może być takich sytuacji, że 172lvl bije metki mordu (70lvl) i ma drop, czy 200+ zbija metki cienia (45lvl), na metki w red lesie też chodzą wysokie lvl, a EQ, które posiadają robi ogromną różnicę. Może nawet to samo zrobić z bossami. Poprawiłoby to ceny szkat, które trzeba oddać do kolekcjonera oraz wartość OddawaczaPD, gdyż obecnie jest średnio potrzebny, bo po co komuś oddawacz skoro na 250lvl też będzie miał drop. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po co zmieniać coś co jest od "XXXX" zaimplementowane na serwerze?
z reszta przecież taki 200lvl jak będzie bił metiny w m1/m2 czy jak mowisz "45lvl cienia" to przecież drop najwazniejszych przedmiotów to dla niego kicha (z tego co zaobserwowałem, to taki 200lvl to  110/150 mapa metki lepiej bić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Satik napisał(a):

 oraz wartość OddawaczaPD, gdyż obecnie jest średnio potrzebny, bo po co komuś oddawacz skoro na 250lvl też będzie miał drop. 

Oddawacz PD, przydaje się np. jak robisz postać na DT.  :patrickNom: 

Na nie.

Edytowane przez Lisciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lisciu napisał(a):

Oddawacz PD, przydaje się np. jak robisz postać na DT.  :patrickNom: 

Na nie.

Na dt też się nie przydaję. Robisz postać 75 latasz dt i po kilku godzinach wbijesz 85+ a drop jest taki sam :classic_wink: Oddawacz PD jest tutaj useless, chyba że do jakiegoś dropienia w m1 czy v2 ale raczej nikt się w takie słabe zarobki nie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DemoT2 napisał(a):

Na dt też się nie przydaję. Robisz postać 75 latasz dt i po kilku godzinach wbijesz 85+ a drop jest taki sam :classic_wink: Oddawacz PD jest tutaj useless, chyba że do jakiegoś dropienia w m1 czy v2 ale raczej nikt się w takie słabe zarobki nie bawi.

A tu się nie zgodzę, bo na 75lv dropisz przy okazji sztabki i zarabiasz.

Ludzie używają Oddawacz PD również po to, tak jak na m1 czy v2.

Nie mówię wszyscy, ale wiele osób które znam tak robi i dobrze się na tym dorabiają.

Gdybyś chciał konntyunować temat to zapraszam na priv w grze lub forum, ponieważ nie chcę spamować komuś pod tematem.

Pozdrawiam :patrickNom: 

Edytowane przez Lisciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lisciu napisał(a):

A tu się nie zgodzę, bo na 75lv dropisz przy okazji sztabki i zarabiasz.

Ludzie używają Oddawacz PD również po to, tak jak na m1 czy v2.

Nie mówię wszyscy, ale wiele osób które znam tak robi i dobrze się na tym dorabiają.

Gdybyś chciał konntyunować temat to zapraszam na priv w grze lub forum, ponieważ nie chcę spamować komuś pod tematem.

Pozdrawiam :patrickNom: 

znaczy chodziło mi właśnie o sztabki które na 85+ lecą tak samo jak na 75 a uwierz że spędziłem na dt dziesiątki godzin i przerobiłem je na różne sposoby jak tutaj grałem dlatego dobrze wiem o czym mówie :classic_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 21:04, DemoT2 napisał(a):

znaczy chodziło mi właśnie o sztabki które na 85+ lecą tak samo jak na 75 a uwierz że spędziłem na dt dziesiątki godzin i przerobiłem je na różne sposoby jak tutaj grałem dlatego dobrze wiem o czym mówie :classic_laugh:

Nie. drop sztabek w DT ostro zwalnia juz nawet na 80, o 85 nie wspominam.

  • Polubienie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 22:34, DuchDupy napisał(a):

dla tych co padaja w red lesie czeka milion metinow w m1 i m2 wlasnie z tym "niepotrzebnym" antexpem :pepeWait:

a ktoś pada w red lesie? metiny chyba w 5 sekund jak przyjdzie 100 osób ze 180lvl, bo na mapie 150+ sobie nie radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Metki w Red lesie muszą zostać jak są, tam jest extra. :patrickHaha: gracze z lvlem 180+ nie chodzą na PW na metki zbytnio bo jest ich tam 3 razy mniej i daleko od siebie, w dodatku wiele z nich często jest przy spotach przy których ktoś expi. Jak zbijesz jednego metka na każdym CH co i tak jest ciężkie do wykonania to pozostałe metki na mapie już są prawdopodobnie też ubite albo będą zanim tam dojdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Knight zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...