Skocz do zawartości

Propozycja blokady okna chatu.


Rekomendowane odpowiedzi

Nick postaci: xKissMe

Opis propozycji:

Propozycja dodania po otwarciu "Szept" do gracza blokady lub odblokowania gracza. (koło nicku gracza)

 

.Propozycja-blokady-czatu.png

 

* Osoba która chcemy zablokować musi być online i musimy otworzyć okno czatu.

 * Drugą możliwością blokady gracza jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy na gracza w pasku działań i klikamy Zablokuj. (Po zablokowaniu gracza automatycznie pojawia się nam napis w drugą stronę "odblokuj" po czym klikając na niego możemy go odblokować, żeby mógł "ON" do nas pisać "ALBO MY DO NIEGO".

* Zablokowany przez nas gracz wpada do funkcji blokady która znajduje się w oknie Przyjaciele po kliknięciu [Alt+M]. Klikamy na nick gracza następnie Zablokuj lub Odblokuj gracza żebyśmy mogli do niego pisać albo on do nas.

Wiem że jest blokada w "opcjach gry" ale to jest blokada wszystkich graczy na serwerze, dlatego taka a nie inna ode mnie propozycja leci ;)

  • Polubienie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Quantys napisał(a):

To dobry pomysł już Knight by nie zapytał "jak tam dropik

Admin to admin ma dostęp do wszystkiego. Jeśli nie masz nic do ukrycia i nie odwalasz niczego, co by skutkowało jakąś blokadą, raczej nie powinieneś się go bać ;) 

Chodzi tutaj o natrętnych graczy, że tak to ujmę, a na pewno ktoś taki się u was znalazł co non stop wypisuje a nie chcecie blokować całego szeptu dla wszystkich graczy online. 

Edytowane przez xKissMe
  • Polubienie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już takie propozycja ale zostały odrzucone

Jedna z nich: 

 

Poruszałem ten temat w styczniu, ale na prywatnej konwersacji z Administracją.

Ja oczywiście jestem za, żeby dodać tą opcje, ale jak sam widzisz, większość "Stałych osób udzielających się na forum, a nie w grze" ( Nie mam na celu nikogo obrazić ), nie jest za dodaniem tej propozycji.

Co zrobisz jak nic nie zrobisz to już trzecia albo czwarta taka propozycja, i za pewne również zostanie odrzucona, ponieważ niektóre osoby nie widzą sensu dodania tej opcji.

Powód odrzucenia propozycji w skrócie: "Ktoś zrobi nowe konto i nadal Ci będzie spamować",

Cóż poradzisz, trzeba się dostosowywać skoro już powstał kolejny temat o blokadzie szeptu, a nadal zapewne będzie to odrzucane.

Co zrobisz jak nic nie zrobisz, mimo kolejnej takiej propozycji od strony graczy.

Miłej Gry, Pozdrawiam :patrickNom:

Edytowane przez Lisciu
  • Polubienie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...