Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.12.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
 2. 1 punkt
  AKTUALIZACJA GALERII 27.12.2020 Zapraszam do oceny!
 3. 1 punkt
  Bym wziął 200-300 bryłek
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Tak owszem jest mi to świadome ale gdy częściej spala z rzędu to te % wtedy spadają pod względem ułamkowym. Według mnie możliwe jest to, że jest te 50% ale potem w zakrasie dokłądniejszym te % spadają. Sorka za złe wysłowienie się ale mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi. Jeżeli wszystko jest poprawnie to przepraszam za poruszenie tematu ale miło by było gdyby to chociasz zostało raz sprawdzone. Jeżeli byście znaleźli 5min czasu. Dziękuje z góry za wypowiedź.
 6. 1 punkt
  Mam całe konto na sprzedaz. 250 lv, wszystkie misje zrobione, pet, DPS 250/15 silny przeciwko full na 4 postacie itd. Zainteresowany?
 7. 1 punkt
  Wesołych świąt drodzy gracze! Wreszcie nadszedł ten wyczekiwany moment, czas Eventu Świątecznego! Event potrwa prawie dwa tygodnie (od 24.12.2020 (16:00) do 06.01.2021) aby każdy miał równe szanse na zdobycie tematycznych przedmiotów. Większość związanych z wydarzeniem aktywności obsługiwać będzie Mikołaj. Znajdziecie go w każdym z odświeżonych M1 niedaleko drzewka bożonarodzeniowego. Wszystkie stwory podczas wydarzenia upuścić będą mogły Skarpetę lub Świąteczną Torbę. Za dostarczenie odpowiedniej ilości Skarpet, Mikołaj nagrodzi nas przedmiotami tematycznymi i nie tylko. Tym razem sami będziecie mogli wybrać przedmiot, który otrzymacie. Świąteczne Torby zawierają natomiast ulepszacze, dopalacze i inne, przydatne przedmioty. Ponadto Kamienie Metin na normalnych mapach przeszły zimową przemianę. Rozwalając taki Kamień Metin, możemy spodziewać się pojawienia Wściekłego Bałwana. Pokonując go, dropnie nam do 5. Skarpet. Aby wydropić Skarpety potrzeba przynajmniej 30 poziom postaci. Skarpety nie będą dropić, gdy różnica poziomów od moba przekracza 15. Powyższa różnica poziomów nie dotyczy map od Doliny Śmierci w górę. Wściekły Bałwan nie pojawi się, gdy różnica poziomów od Kamienia Metin przekracza 20 w dół lub 30 w górę. Drop związany z wydarzeniem na Dungeonach jest wyłączony. Bonusy do dropu (np. Rękawica Złodzieja) nie mają wpływu na event. Każde Pierwsze Miasto zostało przebudowane na czas trwania Eventu. Oto przedmioty, które będziemy mogli otrzymać w ramach wymiany u Mikołaja. Przedmioty czasowe, tj. Wierzchowce, Kostiumy oraz Nakładki na Peta (nowy przedmiot kosmetyczny zmieniający wygląd peta) mają 14 dni.
 8. 1 punkt
  Beka, że padasz :C Nie popłacz się czasem. Boli dupcia ? :CCC
×
×
 • Dodaj nową pozycję...